ALUSTA SIIT!

NOPI ÜLES projektikonkurss on loodud kogukonna arengule suunatud omaalgatuslike ideede elluviimise toetamiseks noortele vanuses 7-26. Nopi Üles on mõeldud just Sulle, et pakkuda tuge ja nõu Sinu idee väljatöötamise ja elluviimise faasis.

Tegevuste kaudu saad panustada oma kodukoha arengusse ning edendada koos teiste noortega aktiivset eluhoiakut. Ühe projekti läbiviimiseks saab taotleda kuni 1800 eurot. Oma idee esitamiseks pane kokku vähemalt 2-liikmeline grupp. 

Idee saad esitada järgmisel lingil:
https://goo.gl/forms/cAv8co9Cn6rSUMir2


Kõikide ideede esitajatega võetakse seejärel ühendust, et paika panna lõplik tegevuskava ja toetuse vajadus. 
Järgmine samm on aga eriti põnev – et Sinu projekt saaks rahastuse, tuleb üles filmida video või luua poster, mis kirjeldab just Sinu projekti vajalikkust. Videod või postrid laeme üles „Nopi Üles!“ Facbook´i lehele, kus Sinu sõbrad ja kogukond saab sellele ideele ise hoogu anda. 

Kohe, kui oled kokku saanud 200 meeldimist, saad alustada idee elluviimisega. Kui mingil põhjusel seda kahe nädalaga kokku ei saa, kaasame noortemeelse komisjoni, kes annab oma arvamuse. Iga idee on väärt toetamist! 

Sinu sõbrad ja toetav kogukond saab jälgida kõikide projektide läbiviimist, sündmusi ja ka aruandlust Nopi Üles blogi vahendusel, seega ei jää ükski projekt tähelepanuta! Nii lihtne see ongi!

Projekte saab esitada jooksvalt, aga maksimaalselt 2 kuud enne planeeritud tegevuste algust - näiteks kui soovid projektiga alustada septembris, siis idee esita meile juunis. Oluline on, et pärast rahastuse saamist viiksid oma idee ellu nelja kuu jooksul. Nopi Üles juhendi leiad siit:
http://nopiyles.blogspot.com.ee/p/nopi-ules-juhend.html
Kui tekkis küsimusi, kirjuta või helista!

Riin Luks, riin.luks@ank.ee /58083744

Carolyn Mets carolyn.mets@ank.eeNoorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.