teisipäev, 12. september 2017

Tabivere noortekeskus ootab Teid kokandusringi :)

Lõpparuanne 1.09.2017
·         Projekti nimi: Tabivere noortekeskusesse kööginurga loomine
·         Projekti toimumise perioodi: märts – september 2017

·   Korraldajate arvu; osalejate arvu ning taustakirjeldust : Korraldajaid 3 (noor, noorsootöötaja, rahvamaja juhataja);  osalejaid  8 (7-26 a. noored, enamus õpilased)

·         Partnerite nime(sid): Peamine partner tegevustes on Tabivere rahvamaja, kelle hoonesse sai rajatud uus noortekeskus.  Köögi valmiduse väljaehitust toetas Tabivere vallavalitsus.  Köögimööbli tellisime Baltest Mööbel OÜst.

·         Tegevuste ja toimunu kirjeldust: Köök sai välja valitud ja tellitud juba märtsis 2017. Meieni jõudis mööbel aprillis. Edasi oli pikk ootamine. Ootasime uute ruumide remonti, mida korraldas vallavalitsus. Kui augusti lõpus ruumid meile üle anti, algas köögi paigaldus. Köök sai paigaldatud paari päevaga.

·         Ülevaadet saadud kogemustest (mis õnnestus hästi, mis tekitas probleeme, mida läbi projekti õppisite): Kindlasti õppisime, et ootaja aeg on pikk J Mitmed tegevused ei sõltu meie plaanidest. Projektide puhul tuleb alati varuda lisaaega. Remonditöödes võib tulla ette ootamatusi. Infovahetuseks erinevate osapoolte vahel tuleb aega varuda.

·         Kuidas sai kogukond kasu, milline oli tagasiside? :  Noortekeskuse uus köök on saanud väga hea vastuvõtu, eelkõige noorte poolt. Juba on noored teinud mitmeid küpsetisi erinevate tähtpäevade puhul (näiteks 1. septembriks õunakook või 8. septembri avamispeoks viineripirukad koos teiste suupistetega).  Alates septembri teisest poolest alustab noortekeskuse köögis kokandusring, kuhu ootame lisaks Tabivere noortele ka kõrvalküla noori Maarja-Magdaleenast.

·         Ettepanekuid järgmistele taotlejatele: olge loovad ja unistused saavad teoks!!!
·       

·         Osalejate arv, projektis kasusaajate arv: kasusaajad ja osalejad on kõik noortekeskuse külastajad ( hetkeseisuga on neid  septembris olnud 70 noort). Lisaks kokandusringis osalejad Maarja-Magdaleenast 10 noort. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar