teisipäev, 5. juuni 2018

Palivere välilauatennis


Avastame tihti noored suviti, kui kool on läbi, uitamas ringi alevis. Maapiirkondades on noorte ajaveetmisvõimalused üpriski piiratud ning igal ajal ei toimu trennid ja muud vabaaja tegevused. Soovime Palivere Noortekeskusele soetada välilauatennise laua, mis oleks kasutuseks igale soovijale igal ajal.

Projektiga me mitte ainult ei õpi noored üksteiselt lauatennise reegelid ja mängimist, vaid ka vastutust ja ühtehoidvust. Laud asub väljas ja sellel puudub ööpäevaringne valve ning just seetõttu on igaühe südameasi hoida korras enda kodukoht ja käituda varaga heaperemehelikult. Projektitegevustega on võimalik olla osa ühistegevustest, avastada endale uus hobi ning veeta aktiivselt ja lõbusalt sõprade ja perekonna seltsis aega!

Soovime rahalise toetuse eest, mille summaks on 1992 eurot, soetada betoonist välilauatennise laua, et saaksid toimuda ka lauatennise turniirid. Vajalikud vahendid mängimiseks on võimalik laenutada noortekeskusest.

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar