esmaspäev, 16. oktoober 2017

Helme põgenemistuba valmib, valmib..

-          Kuidas on projektitegevused siiani läinud?
Projektitegevused läksid projekti alguses edukamalt ja kiiremini kui hetkel. Suvel oli noortel rohkem aega ja energiat, saime tegevuse teha peaaegu iga päev. Septembris oleme pidanud kasutama väheseid nädalavahetusi ning lootma, et siis kõigile sobib. Mõnel korral oleme leidnud aega ka nädala sees õhtuti.
Üldiselt läheb tegevustega hästi, veidi oleme graafikust maas, aga oleme väga palju ära teinud ja lõpp juba paistab.

-          Mis on eriti hästi õnnestunud?
Hästi on läinud see, et oleme paar liiget endale juurde saanud, kes on olnud nõus tegevutesse ja projekti panustama. Lisaks oleme ära teinud juba väga suure töö, mis noortel silma särama paneb ja mille üle uhkust tunneme.

-          Millised probleemid või murekohad on tekkinud?
Peamine murekoht on aja puudus. Noored käivad kas koolis või tööl ning nädala sees millegi tegemine suure seltskonnaga võimalik kahjuks ei ole. Nädalavahetusel ei pruugi ka alati energiat jaguda, kuna noored tahavad raskes kooli- või töönädalast puhata.

-          Mida on juba tehtud ja mida tehakse järgmiste sammudena?
Teinud oleme ära suurema osa ettevalmistavatest tegevustest ja ruumide sisustamisest. Vaja on teha veel pisemad ja keerulisemad asjad.

-          Mida olete siiani projekti läbi viies õppinud?
Õppinud oleme seda, et tark on asju mitte edasi lükata, vaid teha ära võimalikult kiiresti ja korralikult. Lisaks, et meeskonna motiveerimiseks ja järjepidevuse hoidmiseks on vaja vaeva näha.

-          Millist lisatuge vajaksite?

Lisatoena saame välja tuua ainult lisaaja. Projekti periood on lühike ning peame väga palju vaeva nägema, et asjadega valmis jõuda. 


1 kommentaar: