kolmapäev, 3. jaanuar 2018

Koostöö on kõige alus :)

Kehra prooviruumi lõpparuanne

Prooviruumi tegemine Kehrasse toimus vahemikus 27.07.2017- 30.11.2017. Prooviruumi valmistas Anija Valla Noortekogu (15.liiget). Noortekogule tulid appi mitmed eraisikud ja firmad.

Tegevuste kirjeldus
Kõige algatuseks leidsime aastaid kasutusena seisnud ruumi. Seejärel kirjutasime projekti, kogusime like ja saime rahastuse. Nüüd tuli hakata täpsemalt mõtlema, kuidas, kus, millal ja mis? Prooviruumi disaini ja pilli valiku tegemiseks tuli appi kohalik muusik, kellel on olemas pikaajalised kogemused. Prooviruumi otsustasime panna maha vaipkatte, mille jaoks tuli kirjutada sponsorkiri Mistra-Autexi. Projekti rahade eest ostsime vajalikud pillid ja elektroonika. Kaja summutamiseks ehitasime bassilõksud, mille paigutasime seina. Pillide saabudes paigutasime pillid sobivatesse kohtadesse ja tegime esimesed helitestid. Nii sai Kehras prooviruum alguse.

Saadud kogemused
Prooviruumi tehes saime palju erinevaid kogemusi- kindlasti õppisime seda, et tuleb olla julge ja küsida, muidu asja ei saa. Uueks kogemuseks osutus, et üksi kaugele ei jõua, tuleb teha kõike koos ja arvestada kõigi ideede ja soovidega, samuti tuleb informeerida kõiki projektiga seotud osapooli. Pole olemas halba ideed, kõik on teostatav, kui hästi mõelda ja nõu küsida.

Prooviruumi kasutus ja tagasiside
Praegu on prooviruum avatud erinevatele huviringidele, kus õpitakse kõike bänditegemisest alates, kuni suurte lavadeni välja, samuti õpetatakse ka muusika tehnilist poolt. Senini on tagasiside olnud positiivne ja noored tahavad tulla oma bändidega proove tegema.

Ettepanekud järgmistele taotlejatele

Olge julged ja pakkuge oma ideid välja, ükskõik, milline idee ka poleks, annab sellest alati midagi uut ja huvitavat genereerida, või värskendada vanu ideid. Tehke palju koostööd ja ärge kartke häbisse jääda.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar